KAMU HARCAMA VE İHALE MEVZUATI EĞİTİMLERİ

Derneğimiz, gelen talepler doğrultusunda, tecrübeli iç denetçilerimiz ve konusunda uzman eğiticilerimiz vasıtasıyla Kamu İhale Mevzuatı, Harcırah Mevzuatı, Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Mevzuatı, Harcama Süreci ve Ön Mali Kontrol, Kamu Zararları ve Maaş İşlemlerine İlişkin Mevzuata ilişkin eğitim programı düzenlemektedir. Eğitim talepleri Derneğimiz tarafından bireysel veya kurumsal olarak alınacak olup bireysel başvurularda en az 10 kişilik grupların oluşması halinde eğitimler gerçekleştirilecektir. Kurumsal başvurularda ise kurumun talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hangi mevzuat eğitiminin talep edilmesine bağlı olarak paket eğitim programları düzenlenebilecektir.

Duyurulur.

EĞİTİME BAŞVURU:

Başvurular akademi@kidder.org.tr adresine yapılacaktır. Bireysel başvurularda; ad soyad, kurum ve iletişim bilgileri mutlaka yer almalıdır. Önceliklendirmede başvuru tarihleri esas alınacaktır.

 

EĞİTİM YERİ:
Gelen taleplere göre eğitimin düzenlenmesine ilişkin ilanda belirtilecektir.

 

EĞİTİM SÜRESİ:

Harcırah Mevzuatı 1 Gün
Kamu İhale Mevzuatı 2 Gün
Mali Yönetim ve Kontrol Sistemi 1 Gün
Harcama Süreci, Ön Mali Kontrol ve

Kamu Zararları

1 Gün
Kamu Personel Mevzuatı (Maaş İşlemleri) 1 Gün

 

 

EĞİTİM ÜCRETLERİ:
Her gün bazında 1 kişi için;

 

Derneğimiz Üyesi Olanlar için;
Kişisel ödeme: 120 TL (Peşin) Kurumsal ödeme: 142 TL (Peşin ve KDV dahil)
Derneğimiz Üyesi Olmayanlar için;
Kişisel ödeme: 180 TL (Peşin) Kurumsal ödeme: 213 TL (Peşin ve KDV dahil)

 

 

DİĞER HUSUSLAR:

*Sınıf kapasitesinin üzerinde talep gelmesi halinde önceliklendirmede başvuru tarihleri esas alınacaktır.
*Taleplerin yeterli olması halinde, Ankara içinde veya dışında farklı yeni eğitim grupları oluşturulabilecektir. Bu husustaki gerekli bilgilendirmeler yine Dernek internet sayfasından ilan edilecektir.
*Aidat borcu bulunan üyelerimizin başvuruları, aidat borçlarını ödemeleri halinde değerlendirmeye alınacaktır.
*Eğitim ücretlerini;

-Kişisel olarak ödemeyi planlayanların, eğitimlerin başlangıç tarihinden önce eğitim ücretlerini derneğimiz Vakıfbank Ankara/Cebeci Şubesi (048) nezdindeki TR49 0001 5001 5800 7287 0253 14 IBAN hesabına,
-Kurumsal olarak ödemeyi planlayanların ise Ziraat Bankası Başkent Ankara Şubesindeki TR82 0001 0016 8358 7849 3750 01 IBAN hesabına,

– Varsa aidat borçlarını ise (üyelerimiz için) Derneğimizin ilgili hesaplarına(internet sitemizde yer alan) yatırmaları gerekmektedir.

 

*Başvurular akademi@kidder.org.tr  mail adresine yapılacak ve hızlı iletişim açısından cep telefon numaraları da başvuru bilgilerine eklenecektir.