kidder@kidder.org.tr     CV Havuzu

Yazılar

Konferans Katılımcı Listesi

Yazılar

Değerli üyelerimiz,Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreterliğinin ev sahipliğinde Derneğimiz ve Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından “Kamu İdarelerinde Daha Etkili Bir Yönetim İçin Nasıl Bir İç Denetim?” konulu konferansın katılımcı listesi aşağıdadır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 

SIRA Adı Soyadı Kurumu
1 Yunis Çiçek Adana Büyükşehir Belediyesi
2 Ayfer Aksu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
3 Evren G.Ermisket Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
4 İlkbahar Cansu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
5 Mutlu Karaca Aybar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
6 Satı Turan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
7 Sedat Ergenç Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
8 Yaşar Öktem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
9 Eser Erbaş Akka Hotels (Akka İnşaat Turz.Tic.Aş.)
10 Abdullah Efe Anadolu Üniversitesi
11 Isa Karaot Anadolu Üniversitesi
12 Prof.Dr. Tuğrul Tüfekçioğlu Anadolu Üniversitesi
13 Sedi Kavak Anadolu Üniversitesi
14 Selma Şahin Anadolu Üniversitesi
15 Sülbiye Yusufoğlu Anadolu Üniversitesi
16 Prof.Dr. Seval Selimoğlu Anadolu Üniversitesi
17 Nermin Gökbayrak Ankara Büyükşehir Belediyesi
18 Nurcan Taslak Aydın Ankara Büyükşehir Belediyesi
19 Süleyman Tütüncü Ankara Büyükşehir Belediyesi
20 Serpil Ceykan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
21 Abdülkadir Göktaş Aselsan A.Ş.
22 Adil Topuz Aselsan A.Ş.
23 Ali Erdem Aselsan A.Ş.
24 Melih Boynukısa Aselsan A.Ş.
25 Özlem Enginyurt Aselsan A.Ş.
26 Umut Ünal Aselsan A.Ş.
27 Volkan Pekbaş Aselsan A.Ş.
28 Nevzat Akkaya ASMMMO
29 Metin Yılmaz Avea
30 Aykut Geren Avrupa Birliği Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanlığı
31 Esra Darga Avrupa Birliği Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanlığı
32 Mehmet Kara Bartin Üniversitesi
33 Doç. Dr. Ümmühan Aslan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
34 Yrd. Doç.Dr. Şerife Subaşı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
35 Birsen Arı Bilgi Sistemleri ve Danışmanlık Ltd Şti
36 Feridun Özmen Bilgi Sistemleri ve Danışmanlık Ltd Şti
37 Kürşat Taşkın Bilgi Sistemleri ve Danışmanlık Ltd Şti
38 Ahmet Önal Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
39 Cihan Tatar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
40 Murat Kalem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
41 Okay Memiş Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
42 Onur Aytar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
43 Ozlem Demirtaş Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
44 Sakine Barış Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
45 Ünsal Artur Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
46 Yavuz Batmaz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
47 Yavuz Selim Kansız Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
48 Burhan Vurgun Burhan Vurgun Smmm
49 Ali Haydarlı Bursa Yıldırım Belediyesi
50 Cemal Atagül Cemal Atagül Smmm
51 Cumhur Karatepe Ciner Gemi Acente İşlt. San. Ve Tic. A.Ş.
52 Dr.Bertan Kaya Control Solutions International Yönetici Ortak
53 Ahmet Talha Çalgan Çalışma ve Sosyal Guvenlik Bakanlıgı
54 Murat Andaç Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
55 Mustafa Ünveren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
56 Sadık Demirkan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
57 Tolga Özbilge Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
58 Zafer Demirci Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
59 Çetin Sonkaya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
60 Rabia Güney Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü
61 Salih Demirtaş Deloitte
62 Mustafa Kemal Yılmaz Deloitte / Drt Bağimsiz Denetim Ve Smmm A.Ş.
63 M.Vakur Erkul Dışişleri Bakanlığı
64 Kerem Yeşilyurt Dişişleri Bakanlığı
65 Ahmet Tok Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı
66 Ahmet Tolga Önder Dsi 12. Bölge Müdürlüğü
67 Seyhan Soman Dsi Genel Müdürlüğü
68 Recai Namdar DSİ Genel Müdürlüğü
69 Mehmet Murat Coşkun Ege Üniversitesi
70 Mikail Kapılı Ego Genel Müdürlüğü
71 Recep Konakman Ego Genel Müdürlüğü
72 Mustafa Koyutürk Ego Genel Müdürlüğü
73 Yıldız Arslan Ekonomi Bakanlığı Marmara Bölge Müdürlüğü Ürün Denetmenleri Bursa Grup Başkanlığı
74 Ayça Aküzüm Karaca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
75 Burçin Dursun Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
76 Hasan Yaman Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
77 Muhammed Emin Yemenoğlu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
78 Murat Halis Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
79 Sinem Akdeve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
80 Süleyman Duman Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
81 Yunus Oğuzhan Günay Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
82 Fuat Öksüz Enerjisa Enerji A.Ş.
83 Bayram Enes Enes Ofis
84 Adem Kurnaz Erciyes Üniversitesi
85 İbrahim Kaynak Erciyes Üniversitesi
86 Yasin Saban Erciyes Üniversitesi
87 Yusuf Gönülal Erciyes Üniversitesi
88 Serhat Akmeşe Ernst & Young Türkiye
89 Şakir Tekin Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü
90 Çiğdem Gülkandil Eti Lojistik
91 Adem Mehmetalioğlu Fırat Karabulut Smmm
92 Firat Karabulut Fırat Karabulut Smmm
93 Elif Uzun Gazi Üniversitesi
94 Hikmet Yüksel Gazi Üniversitesi
95 Naciye Karabulut Gazi Üniversitesi
96 Prof. Dr. Ganite Kurt Gazi Üniversitesi
97 Sevgi Yılmaz Gazi Üniversitesi
98 Yiğit Özbek Gazi Üniversitesi
99 Emrah Güner Gazi Üniversitesi
100 Gülgün Çodur Gazi Üniversitesi
101 İsmail Mallı Gazi Üniversitesi
102 Levent Bakır Gazi Üniversitesi
103 Yaşar Kocael Gaziosmanpaşa Üniversitesi
104 Ahmet Kebeli Gençli ve Spor Bakanliği – Spor Genel Müdürlüğü
105 Bekir Arslan Gençli ve Spor Bakanliği – Spor Genel Müdürlüğü
106 Emrullah Kar Gençli ve Spor Bakanliği – Spor Genel Müdürlüğü
107 Ü.Gülsüm Ceylan Gençli ve Spor Bakanliği – Spor Genel Müdürlüğü
108 Göktuğ Ballı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
109 Hakan Velioğlu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
110 M. Ramiz Dilli Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
111 Önder Öztürk Global Müşavirlik
112 Murat Tanrıverdi Güneş Sigorta A.Ş.
113 Cengiz Karadağ Hacettepe Üniversitesi
114 Meral Antep Hacettepe Üniversitesi
115 Savaş Varol Hacettepe Üniversitesi
116 Yasemin Tosun Hacettepe Üniversitesi Risk Ve Sigorta Topluluğu
117 Gökhan Kaya Havelsan
118 Hüseyin Turna Hüseyin Turna Smmm
119 Burhanettin Aktaş İç Denetim Koordinasyon Kurulu
120 Prof.Dr.Hasan Türedi İç Denetim Koordinasyon Kurulu
121 Murat Koca İç Denetim Koordinasyon Kurulu
122 H.Abdullah Kaya İç Denetim Koordinasyon Kurulu
123 Prof.Dr.Muhittin Şimşek İç Denetim Koordinasyon Kurulu
124 Erhan Usta İç Denetim Koordinasyon Kurulu
125 İlhan Hatipoğlu İç Denetim Koordinasyon Kurulu
126 Abdulkadir Hayta İçişleri Bakanlığı
127 Serkan Atılhan İçişleri Bakanlığı
128 Suat Dervişoğlu İçişleri Bakanlığı
129 Yahya Can Dura İçişleri Bakanlığı
130 Şaban Acar İçişleri Bakanlığı İller İdaresi
131 Halis Kıral İDDK İç Denetim Merkezi Uyuşturma Daire Başkanı
132 Hikmet Güngör İller Bankası Genel Müdürlüğü
133 Ömer Akkurt İller Bankası Genel Müdürlüğü
134 Sabri Çakıroğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi
135 Özlem Delibaş Yılmaz İşkur İç Denetim Başkanlığı
136 Serkan Eminoğlu İşkur İç Denetim Başkanlığı
137 Prof. Dr. İbrahim Atilla Acar İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
138 Alptekin Güler Jandarma Genel Komutanlığı
139 Arif Koçak Jandarma Genel Komutanlığı
140 Cemil Şener Jandarma Genel Komutanlığı
141 Dursun Arslan Jandarma Genel Komutanlığı
142 Ercan Göktepe Jandarma Genel Komutanlığı
143 Murat Pınar Jandarma Genel Komutanlığı
144 Murat Yıldız Jandarma Genel Komutanlığı
145 Mustafa Yivli Jandarma Genel Komutanlığı
146 Osman Cedimoğlu Jandarma Genel Komutanlığı
147 Osman Tuş Jandarma Genel Komutanlığı
148 Yasin Hastürk Jandarma Genel Komutanlığı
149 Kemal Kaya Kağıthane Belediye Başkanlığı
150 İbrahim Ekiz Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
151 Mehmet Cumhur Çoban Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
152 İsmail ALTINTAŞ Kamu Denetçiliği Kurumu
153 Hasibe Usta Karadeniz Teknik Üniversitesi
154 Mehmet Irfan Akşehir Karadeniz Teknik Üniversitesi
155 İlknur Yel Karayolları Genel Müdürlüğü
156 Mehmet Cihan Akkuş Karayolları Genel Müdürlüğü
157 M. Armağan Candemir Karayollari Genel Müdürlüğü
158 Beril Ateş Katre Smmm Mali Müşavirlik Ofisi Keçiören/Ankara
159 Hatice Vural YIlmaz Katre Smmm Mali Müşavirlik Ofisi Keçiören/Ankara
160 Selahattin Acaroğlu Katre Smmm Mali Müşavirlik Ofisi Keçiören/Ankara
161 Atilla HazIr Kırıkkale Üniversitesi
162 Cüneyt Güler Kidder- Maliye Bakanlığı
163 Şerif Olgun Özen Kidder-Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
164 Volkan Özbay Kidder-Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
165 Doğan Gece Kidder-Dışişleri Bakanlığı
166 Süleyman Keloğlu Kidder-Dışişleri Bakanlığı
167 Halil İbrahim Abanoz Kidder-Emniyet Genel Müdürlüğü
168 Ömer Geçgil Kidder-Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı
169 Fatih Sezer Kidder-Hazine Müsteşarlığı
170 Firat Beştepe Kidder-Kalkınma Bakanlığı
171 Gökhan Macit Kidder-Karayolları Genel Müdürlüğü
172 Dr. Cem Çetin Kidder-Marmara Üniversitesi
173 Nihat Akbulut Kidder-Milli Eğitim Bakanlığı
174 Seydi Yener Günay Kidder-Ondokuz Mayıs Üniversitesi
175 Rasim SarIkaya Kidder-Orman Ve Su İşleri Bakanlığı
176 Yahya Ceviz Kidder-Orman ve Su İşleri Bakanlığı
177 Fatih Erkek Kidder-Sosyal Güvenlik Kurumu
178 Erhan Arıcı Kidder-T.C.Başbakanlık Yatırım Destek Ve Tanıtım Ajansı
179 Faruk Uysal Kidder-TBMM
180 Murat Yeğenoğlu Kidder-Vakıflar Genel Müdürlüğü
181 Aysan Sinanlıoğlu KRDY Başkanı, Doğuş Grubu Risk Yönetimi Bölümü Başkanı
182 Mükail Çavuş Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
183 Mehmet Cesur Kütahya Belediyesi
184 Abdulkadir Şimşek Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü
185 Mehmet Doğan Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü
186 Yadikar AvcI Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü
187 Ekrem Candan Maliye Bakanlığı
188 Hami ÖRENAY Maliye Bakanlığı
189 A.Faruk Erdoğan Maliye Bakanlığı
190 Ahmet Diler Mamak Belediye Başkanlığı
191 Mualla Öztürk Mamak Belediye Başkanlığı
192 Zöhre Turna Mamak Belediye Başkanlığı
193 Bilal Bülent Erdoğan Man Türkiye A.Ş/Man Finansal Hizm. Tük. Fin. A.Ş.
194 Melike Sinem Uçum Marmara Üniversitesi
195 Umut Boğa Mersin Üniversitesi
196 Ercan Karakoç Meteoroloji Genel Müdürlüğü
197 Fatih Atıcı Meteoroloji Genel Müdürlüğü
198 Mehmet Canata Meteoroloji Genel Müdürlüğü
199 Mehmet Zeybek Meteoroloji Genel Müdürlüğü
200 Murat Arslan Meteoroloji Genel Müdürlüğü
201 Faruk İpek Meteoroloji Genel Müdürlüğü
202 Alp Buluç Mikado Danışmanlık
203 Adem Yaman Millî Eğitim Bakanlığı
204 Bülent Demir Milli Savunma Bakanlığı
205 Güner Çelik Milli Savunma Bakanlığı
206 Levent Mazlıgüney Milli Savunma Bakanlığı
207 Teoman Tepehan Milli Savunma Bakanlığı
208 Turgay Çağlayan Milli Savunma Bakanlığı
209 Özcan Ulutaş MKE Kurumu Genel Müdürlüğü
210 Prof.Dr.Ahmet Kızıl MODAV
211 Mustafa Özdemir Mustafa Kemal Üniversitesi
212 Şevki Işık Mustafa Kemal Üniversitesi
213 Latif Aktaş Niğde Üniversitesi
214 Feza Yilmam Mendeş ODTÜ
215 M. Hakan Helva Orman ve Su İşleri Bakanlığı
216 Ramazan Orman Orman ve Su İşleri Bakanlığı
217 Semih Eroğlu Orman ve Su İşleri Bakanlığı
218 Sinan Bartınlı Orman ve Su İşleri Bakanlığı
219 Selin Koptu Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürlüğü
220 Haydar Süner Orman ve Su İşleri Bakanlığı- KİDDER Etik Kurulu üyesi
221 Müjgan Kara OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
222 Mustafa Eğri Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM)
223 Namık Kemal Issı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM)
224 Yusuf Varlı Paksu İnşaat Tesisat Malzemeleri San. Tic. A.Ş
225 Bayram Oğuz Yıldızhan Payas Belediye Başkanlığı
226 Görkem Sakarya PwC
227 Nuğrettin Andaç Reis Şirketler Grubu
228 Mustafa Baltacı Rize Belediye Başkanlığı
229 Uğur Beken Roketsan
230 Aykut Yavuz Köse Sağlık Bakanlığı
231 Mehmet Ünal Sağlık Bakanlığı
232 Muhammet Reşat Aslan Sağlık Bakanlığı
233 Salih Serbest Sağlık Bakanlığı
234 Ahmet Yıldız Sağlık Bakanlığı
235 Elif Çankaya Sağlık Bakanlığı
236 Emin Uyar Sağlık Bakanlığı
237 Mahmut Bikeç Sağlık Bakanlığı
238 Mehmet Fatih Kurşun Sağlık Bakanlığı
239 Yunus Çoban Sağlık Bakanlığı
240 Ertan Balcı Sahil Güvenlik K.Lığı İç Denetim Birimi
241 Riza Ünsal Sakarya Büyükşehir Belediyesi
242 Veysel Çıplak Sakarya Büyükşehir Belediyesi
243 Bayram Yolu Savunma Sanayi Müsteşarlığı
244 Sait Alkanlı Savunma Sanayi Müsteşarlığı
245 Kemal Özsemerci Sayıştay Uzman Denetçisi
246 H.Mustafa Keçeci Selçuk Üniversitesi İç Denetim Birimi
247 Oğuz Erbaşı Selçuk Üniversitesi İç Denetim Birimi
248 Sabri Uzunkulaoğlu Selçuk Üniversitesi İç Denetim Birimi
249 Çetin Karahan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü
250 Arif Aksoy T.C. Başbakanlık Basin – Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü
251 Ayhan Düzgün T.C. Başbakanlık Basin – Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü
252 Emel Tunç Koçer T.C. Başbakanlık Basin – Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü
253 Oylun Karagün T.C. Başbakanlık Basin – Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü
254 Zübeyde Aslanoğlu T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı
255 Bilge Dönmez T.C. Ekonomi Bakanlığı
256 Mustafa Koca T.C. Ekonomi Bakanlığı
257 Önder Duman T.C. Ekonomi Bakanlığı
258 Hasan Özaba T.C. Maliye Bakanlığı Bütçe ve Maliye Genel Müdürlüğü
259 Atilla Çalik T.C. Merkez Bankası Denetim Genel Müdürlüğü
260 Murat Alparslan T.C. Merkez Bankası Denetim Genel Müdürlüğü
261 Ertuğrul Toy T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
262 Mehmet Davut Demirci T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
263 Osman Kaş T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
264 Özgür Kaya T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
265 Ayşe Bakirtaş T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
266 Emre Emir T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
267 Funda Parıldayan T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
268 Gürkan Akçay T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
269 Leyla Tanış T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
270 Mehmet Selim Erdemli T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
271 Nilay Şermet T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
272 Sertaç Sedat Köksal T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu
273 M.Cahit Uysal Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği
274 Ayça Çınar Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
275 Cem Aslan Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
276 Cem Demir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
277 Koray Özköse Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
278 Merve Asal Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
279 Mustafa Karakoyunlu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
280 Dr. Irfan Neziroğlu TBMM Genel Sekreteri
281 Ahmet Yüksel TBMM İç Denetim Birimi Başkanlığı
282 Doğan Onur TBMM İç Denetim Birimi Başkanlığı
283 Mehmet Ali Meydanlı TBMM İç Denetim Birimi Başkanlığı
284 Ramazan Doğanay TBMM İç Denetim Birimi Başkanlığı
285 Imre Cem Kösebalaban Tekstilbank
286 Şeyma İnayet Uygur Tekstilbank
287 Cansu Çelebi Tekstilbank
288 Güzide Aka TİDE
289 Hilal Gerizli TİDE
290 Sevilay Çalışkan TİDE
291 Ertan Küçükyalçın TİDE Genel Müdür
292 Ali Kamil Uzun TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı
293 Menteş Albayrak TİDE Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
294 Murat Çağlar TİDE Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
295 Gürdoğan Yurtsever TİDE Yönetim Kurulu Başkanı
296 Erhan Fatih Anlar TİDE Yönetim Kurulu Üyesi
297 Onur Türkeli TİDE Yönetim Kurulu Üyesi
298 Ömer Arıkan TİDE Yönetim Kurulu Üyesi
299 Özge Aşçıoğlu TİDE Yönetim Kurulu Üyesi
300 Prof . Dr. Nuran Cömert TİDE Yönetim Kurulu Üyesi
301 Eray Uğur Kutsal Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü
302 Turgay Ekrem Çevik TUSAŞ Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
303 Yüksel Terkan Tübitak
304 Halil İbrahim Karakaya TÜİK Başkanlığı
305 Dr.Günay Salcı Türk Kardiyoloji Vakfı
306 Selami Kaya Türk Patent Enstitüsü
307 Ayten Aydın Türk Standartları Enstitüsü
308 Cem Dursun Türk Telekom Genel Müdürlüğü
309 Cengizhan Aksu Türk Telekom Genel Müdürlüğü
310 Ercan Cengiz Türk Telekom Genel Müdürlüğü
311 Gürbüz Aydın Türk Telekom Genel Müdürlüğü
312 Gürhan Demireli Türk Telekom Genel Müdürlüğü
313 Hacı Bayram Çolak Türk Telekom Genel Müdürlüğü
314 Murat Özden Türk Telekom Genel Müdürlüğü
315 Nazif Burca Türk Telekom Genel Müdürlüğü
316 Sertan Ufuk Seviner Türk Telekom Genel Müdürlüğü
317 Aynur İnce Türkiye Elektromekanik Sanayi Genel Müdürlüğü
318 Can Erkan Türkiye Finans Katılım Bankası
319 Mehmet Ali Candoğan Türkiye Finans Katılım Bankası
320 Cengiz Sengir Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
321 Haşem Aslan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
322 Bünyamin Yılmaz Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
323 Erhan Meral Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
324 Gökhan Yıldırım Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
325 Ömer Yemşen Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu
326 Mehmet Çetin Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı
327 Aynur Kayış Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü
328 Birgül Gülaydın Köksal Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İç denetim Birimi
329 Ertan Şahan Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İç denetim Birimi
330 Gültekin Aydemir Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İç denetim Birimi
331 Kamil Koç Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İç denetim Birimi
332 Mürsel Aktaş Türkiye Petrolleri Anonim
333 Halil İbrahim Özbilger Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü
334 Yrd. Doç. Dr. Ayşe Nilgün Ertuğrul Ufuk Üniversitesi
335 Sami Kalaycı Ulaştırma Bakanlığı
336 Ertuğrul Çakıcı Uludağ Üniversitesi
337 Fadil Tunçel Uludağ Üniversitesi
338 Hüsnü Gen Uludağ Üniversitesi
339 Ahmet M. Geden Vakıflar Genel Müdürlüğü
340 Hüseyin Coşar Vakıflar Genel Müdürlüğü
341 Faruk Çelikhan Van Büyükşehir Belediyesi
342 Kaan Telekoğlu Vicat Türkiye
343 Yusuf Yıldız Yıldırım Belediyesi İç Denetim Birim Başkanlığı
344 Filiz Çoban Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu
345 Gülhan Aktaşoğlu Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı
346 Sakine Arık Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı
347 Selma Sancarbaba Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı
348 Süreyya SÜZEN Yükseköğretim Kurulu İç Denetçisi