Yazılar

1. Uluslararası Kamu İç Denetim Konferansı’na Davet

Yazılar

Derneğimiz (KİDDER) yanı sıra İç Denetim Koordinasyon Kurulu (İDKK), Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ)  ve Ahmet Yesevi Üniversitesi işbirliği ile 27 Şubat 2019 tarihinde 1. Uluslararası Kamu İç Denetim Konferansı gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de, kamu kesiminde iç denetim mesleğinin gelişmesi ve iç denetimin ülkemizde doğru bir şekilde kurgulanması ve yaygınlaştırılması için faaliyet gösteren Kamu İç Denetçileri Derneği (KİDDER) ile İç Denetim Koordinasyon Kurulu (İDKK), Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) ve Ahmet Yesevi Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen 1. Uluslararası Kamu İç Denetim Konferansı, ‘Değişen Dünyada Dönüşen Denetim Anlayışı’ temasıyla 27 Şubat 2019 tarihinde Orman Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

Türkiye’den ve yurt dışından birçok katılımcı, bürokrat, meslek mensubu ve akademisyenin bir araya geleceği ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan uluslararası mahiyetteki Konferansta;

  • ‘Değişen Dünyada Dönüşen Denetim Anlayışı’ teması çerçevesinde kamu kesiminde iç denetim mesleğinin gelişimi ve uluslararası standartları yakalaması için neler yapılması gerektiği tartışılacak,
  • İç denetim, kamu yönetimi ve risk yönetimi gibi konularda en yetkin isimler tarafından, bilgi, deneyim ve uygulama örneklerini paylaşılacaktır.

Tüm meslektaşlarımız ve paydaşlarımız konferansımıza davetlidir.

Adres : Orman Genel Müdürlüğü Konferans salonu. Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/106560 Yenimahalle / ANKARA

LCV : 0312 215 86 36  (lütfen katılım durumunuzu bildiriniz)