Yönetim Kurulu Asil Liste
1 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BEGEN Tarım ve Orman Bakanlığı
2 Başkan Yardımcısı Esra ZORLU Ankara Üniversitesi
3 Başkan Yardımcısı Dr. Yenal ARSLAN Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
4 Başkan Yardımcısı Dr. Halil İbrahim ÇİFTÇİ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı
5 Genel Sekreter Birsen SARIYAR Ticaret Bakanlığı
6 Genel Sekreter Yardımcısı Serpil CEYLAN Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
7 Muhasip Üye Abdulkadir HAYTA TCDD Genel Müdürlüğü
8 Üye Dr. Hakan VELİOĞLU Tarım ve Orman Bakanlığı
9 Üye Tolga ÖZBİLGE Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
10 Üye Ali Kasım ARKIN Düzce Üniversitesi
11 Üye Dr. Metin KALYONCU Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
12 Üye Pınar Behice ERDEN Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü
Yönetim Kurulu Yedek Liste
1 Ahmet KEBELİ Gençlik ve Spor Bakanlığı
2 Fatih ERKEK Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı
3 Hasan YILMAZ İstanbul Üniversitesi
4 Selin KOPTU Tarım ve Orman Bakanlığı
5 Dr. Cem ÇETİN Marmara Üniversitesi
6 Dr. Mehmet ZEYBEK Meteoroloji Genel Müdürlüğü
Denetim Kurulu Asil Liste
1 Başkan Ali GÖKSEL ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
2 Üye Mine ZEYBEK İçişleri Bakanlığı
3 Üye Dr. Selçuk OLUM Tarım ve Orman Bakanlığı
Denetim Kurulu Yedek Liste
1 Serdar KAYAALP TİGEM
2 Alp Aydın ÖZALP Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü
3 Nesibe Gülşah GÜREŞÇİ Gazi Üniversitesi
Danışma Kurulu
1 Süleyman DUMAN Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
2 Murat KALEM Hazine ve Maliye Bakanlığı
3 Mustafa ÇAVUŞOĞLU TÜRKSAT A.Ş.
4 Evren Güncel ERMİSKET Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
5 Bahadır TOPAL FAO
6 Göktuğ BAĞLI Tarım ve Orman Bakanlığı
7 Dr. Fırat BEŞTEPE TÜRKAK
8 Sedi KAVAK Anadolu Üniversitesi
9 Dr. Erhan ARICI Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi
Etik Kurulu
1 Yaşar ÖKTEM Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
2 Mutlu KARACA AYBAR Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
3 Serdar ARBAŞ Etimesgut Belediye Başkanlığı
4 Özgür SATICI Karayolları Genel Müdürlüğü
5 Haydar SÜNER Tarım ve Orman Bakanlığı
6 Erkan ÖZTÜRK Emekli
7 Mustafa AKÇIL T.C. Ticaret Bakanlığı