MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. SAĞLIK HİZMETLERİNDE İNDİRİM

Siz değerli üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetlerini daha ucuza alması sağlamak için KİDDER ile MLP SAĞLIK HİZMETLERİ AŞ. arasında sağlık hizmetlerinde indirim sözleşmesi imzalanmıştır. Ankara, İstanbul ve İzmir illerinin yanı sıra Bursa, Antalya, Mersin (Tarsus), Batman, Gaziantep, Samsun, Kocaeli (Gebze ve İzmit), Trabzon,  Elazığ, Tokat, Uşak gibi illerde geniş bir ağa sahip MLP SAĞLIK HİZMETLERİ AŞ.’nin sunduğu sağlık hizmetlerinde yapmış olduğumuz sözleşme çerçevesinde  %10 – %20 oranında indirimden faydalanabilirsiniz. Sözleşme kapsamındaki sağlık hizmetleri ve uygulanacak indirim oranları için tıklayınız


İletişim

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tanıtım Uzmanı
Büşra CANDEMİR | +90 (538) 958 11 62

ASBÜ DENETİM VE RİSK YÖNETİMİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINDA İNDİRİM

KİDDER ve ASBÜ arasında yapılan protokol uyarınca Derneğimiz üyelerine Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Denetim ve Risk Yönetimi Anabilim Dalı tezsiz yüksek lisans programları ücretlerinde %25 indirim uygulanmaktadır. Konuyla ilgili olarak Denetim ve Risk Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Halis KIRAL ile irtibata geçebilirsiniz.


İletişim

Adres: Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü

Hükümet Meydanı No:2 Ulus-ALTINDAĞ/ ANKARA

E-posta: [email protected]

SEKTÖR SİGORTA TARAFINDAN ÜYELERİMİZE SAĞLANAN AYRICALIKLAR

Sektör Sigorta tarafından Kamu İç Denetçileri Derneği üyelerine bazı sigortacılık hizmetleri ücretsiz olarak sunulacaktır. Ücretsiz sunulan hizmetler için tıklayınız


İletişim

Atikali Mah. Eski Altay Sok. No:3/4 Fatih-İSTANBUL

0 (212) 532 32 53

0 (553) 240 48 26

www.sektorsigorta.com

[email protected]   –   [email protected]

MEDİPOLİTAN SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. SAĞLIK HİZMETLERİNDE İNDİRİM

Üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetini daha ucuza almasını sağlamak için Medipolitan Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş ile sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalanmıştır. Alanında çalışmaları bilinen uzman doktor kadrosu ile İstanbul ilinde geniş bir ağa sahip kuruluş sağlık hizmetlerinde üyelerimize  %20 oranında indirim uygulanacaktır. İlgili şirket hastanelerinde “Kamu İç Denetçileri Derneği” ifadesi ile indirimden yararlanılabilecek olup, sistemde problem olması durumunda ödeme yapılmadan önce Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı Gizem ÇİFTÇİ’ye 0507 855 76 19 numaradan ulaşılması gerekmektedir. Ayrıca ilgili sağlık kuruluşunun Diş Hastanesi hizmetlerinden de Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı Gizem ÇİFTÇİ ile tedavi öncesi iletişime geçilerek indirim alınabilecektir. Sağlık hizmetlerinin kapsamı ve fiyatlandırma bilgileri için tıklayınız

AFDİET CLINIC SAĞLIK HİZMETLERİNDE İNDİRİM

Üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetini daha ucuza almasını sağlamak için AFdiet Clinic ile  sağlıklı diyet hizmetleri sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme uyarınca KİDDER üyelerine %25 ila %50 oranlarında (Online diyet paketlerinde %25, Yüz yüz diyet paketlerinde %50 olmak şartıyla) indirim uygulanacaktır. Sağlık hizmetlerinin kapsamı, faturalandırma ve ödeme şartları için tıklayınız


İletişim

AFdiet Clinic Diyetisyeni Asena AÇIKYOL 0553 815 81 85

AFdiet Clinic Diyetisyeni Fatma OSMANAĞAOĞLU 0553 173 81 85

www.afdietclinic.com

e-mail: [email protected]

Adres: Fenerbahçe Mah. Operatör Cemil Topuzlu Cad. No:30 D:2  Kadıköy / İSTANBUL

TEMA KOLEJİ EĞİTİM HİZMETLERİNDE İNDİRİM

TEMA KOLEJİ Eğitim Kurumları ile yapılan anlaşma uyarınca Derneğimiz üyelerine %15 indirim uygulanacaktır. TEMA KOLEJİ Eğitim Kurumları Kastamonu Tema Koleji, Bağlıca Tema Koleji, Balgat Tema Koleji, Öveçler Akapedya Tema Anaokulu olmak üzere dört kampüste hizmet vermektedir. Yapılan anlaşma 01.02.2021-01.01.2022 dönemini kapsamaktadır.


İndirim Kullanım Detayı: İndirim “Anlaşmalı Kurum İndirimi” olarak yapılacaktır. Servis ücretleri Haziran ayı içerisinde servis firması tarafından ilan edilecektir. Ek Hizmet Bedelleri (ek kaynak, kırtasiye, kıyafet) Ağustos Ayı içinde ilgili firma tarafından ilan edilecektir. Taksitli ödeme planlanması kayıt olunan ay başlayıp 2022 yılı Mart Ayı son taksit olacak şekilde oluşturulacaktır. Peşin ödemelerde TEMA Koleji Resmi Web sitesinde yayınlanan ücretlere %5 ilave indirim uygulanacaktır. Kardeş indirimi her kardeş için %5 ilave indirim uygulanarak hesaplanacaktır. Tema Kolejlerinde erken kayıt, peşin ödeme, kardeş ve anlaşmalı kurum indirimleri uygulanmaktadır. Ancak bu indirimlerin en fazla 3’ünden aynı anda yararlanılabilir. Anlaşmalı kurum indirimleri ile erken kayıt indirimi aynı anda uygulanmaz. Burslu olan öğrenciler için burslar ve belirtilen indirimler aynı anda uygulanmamaktadır.

BALKAN TERCÜME BÜROSU ÇEVİRİ HİZMETLERİNDE İNDİRİM

Balkan Tercüme Bürosu ile yapılan protokol uyarınca Derneğimiz üyelerine “Çeviri Hizmeti” verilmesi konusunda en az %45 oranında indirim yapılacaktır.

Bu protokol ile Derneğimiz üyelerine tüm Dillerde (İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA, RUSÇA, İTALYANCA, İSPANYOLCA, ARAPÇA, FARSÇA, DANCA, İSVEÇCE, NORVEÇCE, İZLANDACA, FİNCE, MACARCA, ESTONCA, ARNAVUTÇA, LİTVANCA, LETONCA, BELARUSÇA, ÇEKCE, SLOVAKÇA, LEHÇE, BULGARCA, MAKEDONCA, SLOVENCE, SIRPÇA, HIRVATÇA, BOŞNAKÇA, FELEMENKÇE, PORTEKİZCE, KATALANCA, HİNTÇE, URDUCA, BENGALCE, NEPALCE, KIRGIZCA, KAZAKÇA, ÖZBEKÇE, TATARCA, TÜRKMENCE, UYGURCA, GÜRCÜCE, JAPONCA, KORECE, MOĞOLCA, TAYCA, ÇİNCE, İBRANİCE, AZERİCE, YUNANCA, UKRAYNACA, ROMENCE) Noter Yeminli veya Adli Yeminli, Ticari, Teknik, Hukuki, Yazılı, Ardıl, Simültane ve Sözlü olarak belirlenen fiyatlar üzerinden 1 yıl süre ile hizmet verilecektir.

Balkan Tercüme Bürosu Çeviri Hizmetlerine bağlı olarak talebe istinaden Noter Onayı, Apostil/İmza Tasdiği için Kaymakamlık/Valilik Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı ve İşlem Takibi Hizmetleri de vermektedir.

Hizmet koşulları ve fiyatlar için tıklayınız


İletişim:

Balkan Tercüme Satış Müdürü Hale TAŞÇIOĞLU 0 (535) 766 52 00

Ankara Şube:

Kızılay Mah. Şehit Adem Yavuz Sk. No:3/1 Çankaya / ANKARA  0 (312) 394 4076

İstanbul Şube:

Asmalı Mescit Mah. Asmalı Mescit Cad. Nil Pasajı No:16/13 Beyoğlu / İstanbul  0 (212) 324 03 51