Yazılar

2024 yılı 1.SMG (Devlet Muhasebesi) Eğitimi

Yazılar

Değerli üyelerimiz ve meslektaşlarımız:

Daha önce duyurduğumuz 16-26 Ocak 2024 tarihleri arasında Zoom platformu üzerinden çevrim içi (on-line) olarak gerçekleştirilecek 21 saatlik “Devlet Muhasebesi” sürekli mesleki gelişim eğitimine yoğun bir başvuru olduğu için kontenjan artışı (başvurusu geçerli ve borcu olmayan üyelere göre) yapılmıştır. Bu nedenle;

Eğitime son başvuru tarihi 12 Ocak 2024 (Cuma) yapılmış olup, katılımcı listesi 15 Ocak 2024 (Pazartesi) tarihinde KİDDER Web sitesinde yayınlanacaktır.

Çevrim içi uygulamanın denenmesi amacıyla 15 Ocak 2024 (Pazartesi) saat 15:30’da zoom üzerinden kısa bir deneme testi yapılacaktır.

Eğitime en az %80 oranında katılım sağlayanlara “Katılım Sertifikası” verilecektir.

Eğitim için video kaydı yapılmayacak ve eğitim sunumları eğiticiler tarafından paylaşılması istenilir ise paylaşıma açık olacaktır.

İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

KİDDER Yönetim Kurulu

 

KAYIT BAŞVURU FORMU

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSep1op-13HL6HDZFeDuDwW8mDGEMMZOMZ0iv5xXuEhzjPUJfQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

ÖNEMLİ NOT:  Formda belirtilecek kişisel veriler 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu kapsamında 3.kişiler ile paylaşılmayacak sadece eğitim kapsamında iletişim ve sertifika oluşturmada kullanılacaktır. Eğitime başvuruda bulunanlar kanun kapsamında açık rıza vermiş sayılacaktır.