kidder@kidder.org.tr   CV Havuzu   Üyelik Sistemi

Yazılar

DENETDE Ziyareti

Yazılar

KİDDER Yönetim Kurulu  16 Şubat 2016 tarihinde Devlet Denetim Elemanları Derneği (DENETDE) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

KİDDER  Başkanı Faruk UYSAL, İçişleri Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanı Tahir TEKİN , Yönetim Kurulu üyelerimiz Rasim SARIKAYA, Nihat AKBULUT ve Gökhan MACİT ‘in katıldığı görüşmede  DENETDE Genel Başkanı Sayın Alper ORKUN ‘dan  Denetim Elemanlarının özlük hakları ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi alındı.

İç denetçilerin de bu düzenlemelere dahil edilmesi gerektiği yönündeki kanaatimizin kendilerine iletildiği görüşmede Denetim elemanlarının özlük hakları ile ilgili yapılacak  çalışmalarda iki Derneğin birlikte hareket etmesi noktasında  görüş birliğine varıldı ve Derneğimizin bu konudaki çalışmalarının gözden geçirilmesinin  ardından  kendileriyle paylaşılacağı belirtildi.
 Ziyaretimiz esnasında gösterdikleri misafirperverlik için DENETDE  Genel Başkanı Sayın Alper ORKUN’a ve değerli Yönetim Kurulu üyelerine  teşekkür ediyor ve  denetim elemanlarının ortak sorunlarının çözümü için bu diyalog kapısının her zaman açık kalmasını temenni ediyoruz.
DENETDE