Yazılar

KİDDER 2023 Yılı SMG Eğitim Programı

Yazılar

Değerli üyelerimiz ve meslektaşlarımız:

İç Denetim farkındalık ayı olan Mayıs ayında; geçen yıl başlattığımız eğitim seferberliğine devam ederek üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda; derneğimize aidat borcu olmayan üyelerimize yönelik olarak 22 Mayıs – 8 Haziran 2023 tarihleri arasında Zoom platformu üzerinden aşağıda belirtilen program dahilinde çevrim içi (on-line) 30 saatlik ücretsiz sürekli mesleki gelişim eğitimi düzenlenecektir. Bu yıl içerisinde başka bir ücretsiz sürekli mesleki gelişim eğitimi açılmayacaktır.

Eğitime en az %80 oranında katılım sağlayanlara “Katılım Sertifikası” verilecektir.

Eğitim için kontenjan (başvurusu geçerli ve borcu olmayan üyelerden başvuru sırasına göre) 250 üyemizle sınırlıdır.

Eğitime son başvuru tarihi 15 Mayıs 2023 (Pazartesi) olup katılımcı listesi 17 Mayıs 2023 tarihinde KİDDER Web sitesinde yayınlanacaktır.

Çevrim içi uygulamanın denenmesi amacıyla 18 Mayıs 2023 saat 10:00’da zoom üzerinden bir deneme testi yapılacaktır.

Eğitim için video kaydı yapılmayacak ve eğitim sunumları eğiticiler tarafından paylaşılması istenilir ise paylaşıma açık olacaktır.

Not: 06 Şubat 2023 tarihli deprem felaketinde zarar gören illerde görev yapan meslektaşlarımıza üyelik ve/veya  aidat borç durumlarına bakılmaksızın eğitime başvuru  hakkı tanınmıştır.

İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

KİDDER Yönetim Kurulu

ÖNEMLİ NOT:  Formda belirtilecek kişisel veriler 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu kapsamında 3.kişiler ile paylaşılmayacak sadece eğitim kapsamında iletişim ve sertifika oluşturmada kullanılacaktır. Eğitime başvuruda bulunanlar kanun kapsamında açık rıza vermiş sayılacaktır.

 

Eğitim başvuru linki:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJhdi42hmkRVjKoswCh0pJ482olN4kNOK-jTxfzOQukKhnxA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

Eğitim programı:

KİDDER 2023 SMG EĞİTİM PROGRAMI_WEB v3