Yazılar

KİDDER ve AF Diet Clinic Arasında Sağlık İndirim Protokolü

Yazılar

Değerli KİDDER Ailesi,

AFdiet Clinic olarak şirket çalışanlarınızın daha fit ve sağlıklı bir bedene kavuşmalarını sağlayarak motivasyonlarını arttırmayı amaçlamaktayız.

Bu kapsamda yapılan araştırmalar gösteriyor ki fazla kilolu ya da görüntüsünden memnun olmayan kişiler bu mutsuzluklarını özel yaşamları kadar iş hayatlarına da yansıtmaktadır. Bu da iş veriminin düşmesine sebebiyet vermektedir.

‘Mutlu olmayan bir ekipten, memnuniyet verici bir sonuç bekleyemezsin.’ yaklaşımıyla yola çıkarak sizin ve çalışanlarınızın sağlığını önemsiyor ve destek vermek istiyoruz.

 

Türkiye’nin Yeni Nesil Teknolojik Diyet Sistemi;

Her ortamda tek bir tuş ile diyetisyeninize ulaşmanızı sağlayan, tüm sorularınızı WhatsApp ya da mail yolu ile uzmanınıza sorabileceğiniz, tamamen sizin sosyal şartlarınıza, kan tahlillerinize, hastalık durumunuza ve bedeninize göre düzenlenmiş diyeti kolayca almanızı sağlayan, teknoloji üzerinden yürütülen pratik bir sistemdir.

AFdiet Clinic olarak teknolojik altyapılı zayıflama,  anne-çocuk beslenmesi, hastalık durumlarında tıbbi beslenme tedavisi, geriatri beslenmesi, sporcu beslenmesi ve daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

 

KİDDER VE AFDİET CLİNİC ARASINDA SAĞLIK İNDİRİM PROTOKOLÜ

 

Kamu İç Denetçileri Derneği (KİDDER) ve AFdiet Clinic arasında sağlıklı diyet hizmetleri sözleşmesi imzalanarak üyelerimizi kaliteli sağlık hizmetlerini daha ucuza alması sağlanacaktır. Tüm Türkiye’de %25 ila %50 oranlarında (Online diyet paketlerinde %25, Yüz yüz diyet paketlerinde %50 olmak şartıyla) yararlanabileceğiniz bu indirimlerin diğer sektörlerde de yaygınlaştırılması planlanmaktadır.

 

SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

 

TARAFLAR / TANIMLAR

 

İşbu Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi (bundan böyle kısaca ‘Sözleşme’ olarak anılacaktır.) bir tarafta Ticari Merkezi Fenerbahçe Mahallesi Operatör Cemil Topuzlu Caddesi No:30 D:2 Kadıköy/İstanbul olan AFdiet Clinic ile Kamu İç Denetçileri Derneği (bundan böyle kısaca ‘KİDDER’ olarak anılacaktır.) arasında imzalanmıştır.

 

FATURALANDIRMA / ÖDEME ŞARTLARI

 

SGK güvencesini kullanmayan ya da kullanan KİDDER üye ve 1.derece yakınlarına (Anne,Baba, Eş, Çocuk); kliniğimizdeki diyet ve bioenerji paketleri üzerinden paketlere göre farklılık göstermek ile birlikte cari fiyatları üzerinden %25-%50 (Online diyet paketlerinde %25, Yüz yüz diyet paketlerinde %50 olmak şartıyla) indirim yapılır. Ödemeler paket fark etmeksizin nakit, havale/EFT ya da tek çekim kredi kartı şeklinde yapılmaktadır.

 

Belirtilen iletişim bilgilerden her zaman bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar ve sağlıklı günler dileriz.

 

 

AFdiet Clinic Diyetisyeni Asena AÇIKYOL 0553 815 81 85

AFdiet Clinic Diyetisyeni Fatma OSMANAĞAOĞLU 0553 173 81 85

www.afdietclinic.com

e-mail: [email protected]

Adres: Fenerbahçe Mah. Operatör Cemil Topuzlu Cad. No:30 D:2  Kadıköy / İSTANBUL