Yazılar

KİDDER ve AVEREST Training & Consulting Firması İşbirliğinde CISA Sınavına Hazırlık Eğitimi

Yazılar

Büyük bir memnuniyetle duyuruyoruz ki, KİDDER ve AVEREST Training & Consulting arasında stratejik bir işbirliği başlıyor. Bu işbirliği, KİDDER üyelerine özel olarak tasarlanmış ISACA eğitimlerinin sunulacağını bildirmekten gurur duyuyoruz.

ISACA eğitimleri, bilgi teknolojileri, siber güvenlik, denetim ve yönetişim alanlarında uzmanlaşmış olan ISACA tarafından geliştirilmektedir. Bu eğitimler, katılımcılara sektörün önde gelen uygulamaları, en son trendleri ve küresel standartları sunma amacını taşır.

Bu işbirliği, KİDDER üyelerine kariyerlerini daha da ilerletme ve rekabet avantajı elde etme fırsatı sunmaktadır. Eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için lütfen resmi KİDDER web sitesini ziyaret edin.

Bu değerli fırsatı değerlendirmenizi öneririz. Sizleri bu eğitimlerde görmekten mutluluk duyacağız.

KIDDER ve AVEREST Training & Consulting firması işbirliğinde yeterli talep olması durumunda 11-15 Aralık 2023 tarihlerinde (5 gün) Ankara’da yüzyüze CISA sınavına hazırlık eğitimi düzenlenecektir. Programın ücreti, işbirliği kapsamında eğitim, dokümantasyon ve sınav ücreti dahil olacaktır.

 

Başvuru ve Bilgi İçin

[email protected]

Ali Kasım ARKIN | +90 537 985 75 55

Tolga ÖZBİLGE | +90 532 792 59 33