Yazılar

Kişisel Verilerin Korunmasında İç Denetimin Rolü

Yazılar

Kişisel Verilerin Korunmasında İç Denetimin Rolü

 

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) ev sahipliğinde KİDDER Kamu İç Denetçileri Derneği ve ICT Media olarak düzenlediğimiz geleneksel etkinliklerimizden 3.sünü bu yıl “Kişisel Verilerin Korunmasında İç Denetimin Rolü” başlığı ile 8 Mayısta Kişisel Verileri Koruma Kurumu Konferans Salonunda (Nasuh Akar Mahallesi 1407. Sok. No:4, 06520 Çankaya/Ankara) gerçekleştiriyoruz.

 

Açılış Konuşmalarını Hazine ve Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Dr.İlhan HATİPOĞLU, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Sayın Prof. Dr. Faruk BİLİR, KİDDER Başkanı Sayın Mustafa BEĞEN ve ICT Media Genel Yayın Yönetmeni Sayın Murat PEHLİVAN’ın yapacağı etkinlikte kişisel veri denetiminde örnek kurum uygulamaları ve kişisel veri denetiminde iç denetimin yeri konuları işlenecektir.

 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Denetim ve Risk Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. HALIS KIRAL’ın Çağrılı Konuşmacı olarak katılacağı etkinlik,

 

Hazine ve Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürü Dr. Nazmi Zarifi Gürkan’ın Moderatörlüğü ve TEI – TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. Yönetim ve Finans Başdenetçisi Ayşe BAŞDEMİR ATAK, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Uzman Yardımcısı Büşra DURMUŞOĞLU GÜNEY, Param Bilgi Teknolojileri Denetim Direktörü Fırat BEŞTEPE, İçişleri Bakanlığı İç Denetçisi Mine Zeybek, GovernID Kurucu Ortağı Mustafa ÖZÇAKIR’ın katılımıyla gerçekleşecek “Kişisel Veri Denetiminde Kurum Uygulamaları” Paneli ile devam edecek,

 

İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sezer Bozkus Kahyaoglu Moderatörlüğü ve Ankara Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet DİNÇER, FAO İzleme ve Değerlendirme Uzmanı Bahadır TOPAL, Averest Strateji ve İş Geliştirme Lideri Gökhan POLAT, Hazine ve Maliye Bakanlığı Danışmanı Mehmet BÜLBÜL’ün katılımları ile gerçekleşecek “Kişisel Veri Denetiminde İç Denetimin Yeri” paneli ile son bulacaktır.

 

Kayıt olmayı unutmayınız ve kayıt linki için tıklayınız https://bit.ly/3JzrqJj

 

Not:

* Etkinlik ücretsizdir.

* Etkinlik 350 fiziksel katılımcı ile sınırlıdır.

* Fiziksel olarak katılım sağlayan meslektaşlarımıza KİDDER tarafından 3 CPE değerinde katılım sertifikası verilecektir.