Yazılar

“KVKK Süreci Denetimi Tecrübe Paylaşımı” Uzaktan Eğitimi

Yazılar

unnamedCovid-19’la mücadele sürecinde kamu kurum ve kuruluşları ile şirketler internet üzerinden sunduğu hizmetleri nitelik ve nicelik olarak arttırmıştır. Hizmetlerin daha yoğun bir şekilde internet üzerinden sunulması ise kişisel verilerin korunması konusunu bir kez daha gündeme getirmiştir. Bu noktada kişisel verilerle ilgili risklerin yönetilmesi konusunda İç denetçilere her zaman olduğu gibi büyük işler düşmektedir.

Bu kapsamda, daha önce hukuki ve teknik alt yapısı ile ilgili düzenlediğimiz webinarın devamı olarak, KVKK Süreci Denetimindeki tecrübelerin paylaşılması amacıyla İzmir Büyükşehir Belediye örneğini, aynı yer İç Denetçisi Gökçe Irmak AĞRI’dan dinleyeceğiz.

Derneğimiz tarafından, 19 Mayıs 2020 tarihinde zoom programı üzerinden ücretsiz olarak düzenlenecek webinarla ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.

İlgilenen kişilerin, kurum ve iletişim bilgilerini içeren taleplerini 17 Mayıs 2020 tarihine kadar [email protected] adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

  1. Webinar, 19 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00’de başlayacak 1. Oturum ve 15:00’de başlayacak 2. Oturum olmak üzere 40’ar dakikalık 2 oturumda gerçekleştirilecektir.
  2. Webinar Zoom programı üzerinden ücretsiz olarak verilecektir.
  3. Eğitim grubu en fazla 20 kişi olarak planlanmaktadır.
  4. Kapasitenin üstünde talep olması halinde başvuruda tarih önceliği esas alınacaktır.
  5. Başvurularda sağlıklı iletişim içinAd, Soyad, Kurum ve iletişim bilgilerinin iletilmesi gerekmektedir
  6. Katılımcılara mail yoluyla dönüş sağlanacak ayrıca liste ilan edilmeyecektir.
  7. Dernek Eğitim Komitesi zorunlu hallerde eğitim programının içeriğinde/tarihinde değişiklik yapma veya eğitim programını iptal etme hakkına sahip olacaktır.

 

Eğitim hakkındaki her türlü sorularınız için Eğitim Komitesi Üyesi Fatih ERKEK’e [email protected] adresinden ulaşılabilir.