Yazılar

MEDİPOLİTAN SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş İLE SAĞLIK HİZMETLERİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Yazılar

Sunu2w

Kamu İç Denetçileri Derneği (KİDDER) ve Medipolitan Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş arasında sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalanarak üyelerimiz kaliteli sağlık hizmetini daha ucuza alması sağlanacaktır. İstanbul ilinde geniş bir ağa sahip kuruluş alanında çalışmaları bilinen uzman doktor kadrosu ile %20 oranında indirim ile üyelerimizin yararlanabilecektir. İlgili şirket hastanelerinde. “Kamu İç Denetçileri Derneği” olarak ifadesi ile indirim sözleşmesinin sistemde problem olması durumunda Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı Gizem ÇİFTÇİ’nin ödeme yapılmadan 0507 855 76 19 numaradan ulaşılması gerekmektedir. Ayrıca ilgili sağlık kuruluşunun Diş Hastanesi hizmetlerinden de Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı Gizem ÇİFTÇİ ile tedavi öncesi iletişime geçilerek indirim alınabilecektir.

Üyelerimizin yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik ilgili kuruluşlar ile gerekli anlaşmaların yaygınlaşması için çalışmalara devam edilecektir.

MEDİPOLİTAN SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş İLE SAĞLIK HİZMETLERİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

KAPSAM

Bu sözleşme ile üyeleri ile eş, anne, baba, ve çocuklarının HASTANE’de verilen sağlık hizmetlerden indirimli olarak yararlanması amaçlanmıştır.

FİYATLANDIRMA

a)      Fiyatlandırmada esas, HASTANE’nin, tedavinin uygulandığı gün geçerli olan cari fiyat tarifesidir. HASTANE, bu tarifede, herhangi bir bildirim ya da bilgilendirme yükümlülüğü olmaksızın değişiklik yapabilir.

b)     HASTANE tarafından, bu oranlarda değişiklik yapılması halinde, yeni oranlar, DERNEK’e bildirilir.

c)      SGK tarafından karşılanan tüm hizmetlerde SGK hasta farkı üzerinden dahil ve SGK’nın karşılamadığı hizmetlerde cari fiyatlar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

d)      Paket ameliyatlar (Doğum, Sünnet v.s.) kan ve kan ürünleri,  ilaç ve malzemelerde indirim uygulanmayacaktır.

e)      Bu oranlar, Özel Sağlık Sigortası ve herhangi bir indirim sözleşmesiyle birlikte kullanılamaz.