Yazılar

Merhaba

Yazılar

Türkiye demokrasiye olan inancını 24 haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimlerinde vatandaşlarının yüksek katilimi ile bir kez daha göstermiştir.
Milletimiz bu seçimlerde de iradesini ve tercihini açık ve net bir şekilde ortaya koymuştur. Secim sonucunda ortaya çıkan tabloda Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve TBMM genel seçimlerinde çoğunluk sandalye sayısına ulaşan Cumhur ittifakını tebrik ediyoruz.
Secime katılan ve TBMM temsil şansi bulan siyasi partilerimize de başarılar diliyoruz.
Cumhurbaşkanlığı Hükumet sistemiyle hep birlikte yeni bir sayfa açılıyor. Cumhuriyetimizin kuruluşundaki güçlü Türkiye iradesi bu sistemle daha da perçinlenecektir. Bu değişim hepimiz, en çok da gücünü arttırarak devam eden Türkiye için dönüm noktasıdır. Bu seçimin kazananı, ülkemizi gelecek hedeflere ulaştırmak için buyuk irade sergileyen Milletimiz olmuş tüm dünyaya da iyi bir demokrasi örneği göstermiştir .
KİDDER olarak yeni yonetim sistemimizde denetim rehberlik ve danismanlik faaliyetleriyle yapici ve uyumlu calismalarimiza daha yuksek bir motivasyonla devam edecegiz.
Çıkan bu sonuçların ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile getirmesini temenni ediyor, yeni bir Türkiye’ye merhaba diyoruz….