Yazılar

WEBCAST CUMARTESİ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BU HAFTA

Yazılar

Dinamik, hızlı ve tempolu bir rekabet ortamının hakim olduğu iş dünyasında, binlerce yıldır harp meydanlarında uygulanan askeri strateji ilkeleri, rekabetçi gücümüzü artırmada bizlere nasıl destek olabilir?

Karşılaştığımız sorunların dinamiklerini anlayarak, çözüm yolları geliştirmemizde askeri stratejiler bize yol gösterebilir mi?

Bu sorulara cevap arayacağımız, Kamu İç Denetçiler Derneği ve EY Turkey işbirliği ile “Can Military Strategies Help in the Disruptive World of Business?” başlıklı sunumu ile EY Türkiye’den Gökhan POLAT’ı dinlemek için Webinarımıza davetlisiniz.

Webinar hakkında detaylar aşağıda belirtilmiştir. İlgilenenlerin, taleplerini 22 Mayıs 2020 tarihine kadar [email protected] adresine iletmeleri gerekmektedir.

  1. Webinar 23 Mayıs 2020, Cumartesi günü, saat 14:00’de zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir.
  2. Webinar grubu en fazla 50 kişi olarak planlanmaktadır.
  3. Kapasitenin üstünde talep olması halinde başvuruda tarih önceliği esas alınacaktır.
  4. Başvurularda sağlıklı iletişim için Ad, Soyad, Kurum ve iletişim bilgilerinin iletilmesi gerekmektedir Eksik bilgi ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
  5. Kişisel verilerin gizliliği gereğince, Webinara katılacak olan kişilere mail yoluyla dönüş sağlanacak ayrıca ilan edilmeyecektir.
  6. Dernek Eğitim Komitesi zorunlu hallerde Webinar programının içeriğinde/tarihinde değişiklik yapma veya programı iptal etme hakkına sahip olacaktır.