Yazılar

2020 ve 2021 YILINDA ÜNİVERSİTELER VE MAHALLİ İDARELERE ATANAN İÇ DENETÇİLERE YÖNELİK EĞİTİM VE BİLGİ PAYLAŞIMI

Yazılar


Kamu idaresinin çalışmalarına değer katmak ve geliştirmek için kaynakların ekonomiklik, etkililik ve verimlilik esaslarına göre yönetilip yönetilmediğini değerlendirmek ve rehberlik yapmak amacıyla 2020 ve 2021 yıllarında Üniversiteler ve Mahalli İdarelere iç denetçi olarak atanan meslektaşlarımızla bilgi ve belge örnekleri paylaşarak çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla Sedi KAVAK, Cem ÇETİN, Semih EROĞLU, Hakan VELIOĞLU’nun da bulunduğu yeteri sayıda iç denetçinin moderasyonda yer aldığı Whatsap grubu oluşturulmuştur.
Mevcut mevzuat çerçevesinde karşılıklı bilgi ve örnek belge paylaşımının yanı sıra fiilen yapılan denetim/danışmanlık ve inceleme çalışmaları ile teorik ve uygulamaya yönelik hem whatsapp üzerinden hem de soru-cevap şeklinde uzaktan eğitim çalışmaları da yapılarak katkıda bulunulması planlanmıştır.
Buna göre; 2020 ve 2021 yıllarında üniversiteler ve mahalli idarelere iç denetçi olarak atanan meslektaşlarımızdan gruba dahil olmak isteyenlerin [email protected] adresine, Hakan VELİOĞLU dikkatine bir mail göndermeleri beklenmektedir. Mail içeriğinde ad soyad, çalıştığı kurum, atanma yılı, sertifika numarası bilgilerinin gönderilmesini rica ediyoruz.
Meslektaşlarımıza duyurulur.
Her türlü soru öneri için 0532 783 97 97 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir