kidder@kidder.org.tr   CV Havuzu   Üyelik Sistemi

Yazılar

KİDDER 2022 Yılı 2. Eğitim Programı Kayıt Formu

Yazılar

Değerli meslektaşımız,

Daha önce eğitim seferberliği kapsamında aidat borcu olmayan üyelerimize yönelik 30 saatlik ücretsiz eğitim düzenleyeceğimizi sizlerle paylaşmıştık. Bu kapsamda anket yoluyla aldığımız talep ve önerileriniz çerçevesinde hazırladığımız ilk eğitim programımız 8 Mart – 8 Nisan 2022 tarihleri arasında Zoom platformu üzerinden çevrim içi (on-line) gerçekleştirilmiştir. İlginize teşekkür ederiz. Yoğun talepleriniz sonucu 2. eğitim programımız 16 Mayıs – 8 Haziran 2022 tarihleri arasında Zoom platformu üzerinden çevrim içi (on-line) gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda,
1.İlk programa başvuruda bulunan ancak kontenjan kısıtlaması nedeniyle katılamayanlardan, aidat borcu olmayan meslektaşlarımızın tekrar başvuru yapmasına gerek yoktur.
2. Şu an için eğitim programına katılma hakkı kazanan 65 meslektaşımız bulunmaktadır (Daha önce başvuruda bulunup listede ismi bulunmayan meslektaşlarımız Üye Yönetim Sisteminden borç sorgulaması ve ödemesi yapabilirler). Kontenjan 85 kişi ile sınırlıdır. Aidat borcunu kapatanlar 28 Nisan 2022 tarihine kadar tekrardan başvuruda bulunması gerekmektedir.
3. Daha önce herhangi bir başvuruda bulunmayan ve aidat borcu olmayan meslektaşlarımız 20-28 Nisan tarihleri arasında 2. eğitim programına başvurabilirler.
4.Nihai katılımcı listesi ve eğitim programı 10 Mayıs 2022 tarihinde sadece web sitemizde ilan edilecektir. Ayrıca bir ilana çıkılmayacaktır.
5. Bağlantı testi için 12 Mayıs 2022 tarihinde 10:00-10:30 arasında zoom üzerinden deneme yapılacaktır. Bu deneme de ayrıca etkin bir iletişim sağlanması için eğitime ait bir WhatsApp grubu kurulacaktır.
6.Katılımcılar %80 oranında eğitime katılım sağladıkları takdirde sertifika almaya hak kazanacaklardır.

İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
KİDDER Yönetim Kurulu

Talep toplama linki:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9nWWe65Z8PiiAJfJLOjU5bNbLgiyAYMVqL8IdDM5czyubdw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

Not: Aidat borç durum sorgulama ve online ödeme yapmak için Üye Yönetim Sistemimizi kullanabilirsiniz.